Dlaczego poważne aplikacje randkowe są bardziej odpowiednie do poszukiwania miłości od Tinder’a ?

Aplikacje oferujące szybki podryw z pewnością spełniają swoje zadanie, nie ma co do tego wątpliwości. Przyjazne użytkownikom, łatwe w obsłudze i z ogromną społecznością chętnych singli (oraz wieloma osobami nie tak samotnymi, jak mogłoby się wydawać...) szturmem przejęły dynamiczny świat internetowych randek. Przychodzi jednak czas w Twoim życiu, kiedy przelotne spotkania lub szalone wypady po prostu przestają wystarczać i chcesz zaangażować się w coś trochę (lub może bardziej) poważniejszego.

Jeśli chodzi o poszukiwanie stałego związku w Polsce, oparte głównie na wyglądzie podejście Tindera, niekoniecznie pozwoli Ci na osiągnięcie najlepszych wyników. Poważniejsze aplikacje randkowe opracowały szereg technik, pozwalających im na odkrycie prawdziwej głębi serc swoich polskich użytkowników. Oferują one również trafne testy osobowościowe oraz algorytmy zapewniające, że jeśli dokonasz rejestracji, otrzymasz tylko profile osób dopasowanych do Twojego charakteru. Zmniejszają one ryzyko bycia sparowanym z kimś, kto szuka czegoś innego niż Ty i pomagają szybko pozbyć się osób marnujących Twój czas. Ponadto, poważniejsze aplikacje i strony randkowe wymagają przejścia przez często żmudny proces rejestracji, co oznacza, że ich członkowie z wypełnionymi profilami są poważnie zaangażowani, a zatem prawdopodobnie szukają również kogoś na stałe. Doskonale!

Uwaga
Polski rynek oferuje wiele aplikacji i portali randkowych, ale niestety, nie wszystkie są równie dobre i godne zaufania. Zdarza się, że niektóre strony randkowe korzystają z „botów” - fałszywych profili zaprojektowanych z wyłącznym zamiarem rozdzielenia osób poszukujących miłości z ich ciężko zarobionymi pieniędzmi. Uważaj na nierealne standardy piękna na zdjęciach profilowych, niekompletne profile oraz nadgorliwe wiadomości. Pamiętaj; jeśli coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe, to prawdopodobnie tak jest!

To są najlepsze strony dla Tindera w Polsce 2021Nasze porady dla Tindera w Polsce


Pierwsza randka bez Tindera

Wymieniłeś się już kilkoma wiadomościami z osobą, którą poznałeś na stronie randkowej, a więc pora wybrać się na Twoją pierwszą randkę bez Tindera!

Przedyskutuj jej szczegóły ze swoim partnerem we wiadomościach na aplikacji randkowej. Zawsze jednak zalecamy, aby pierwsza randka była niezobowiązująca  i wolna od presji. Lekki posiłek w stosunkowo nieformalnym miejscu to zwykle dobra opcja — daje Wam szansę, aby razem usiąść i porozmawiać (na co nie pozwala np. wypad do kina), a publiczna sceneria to świetny sposób na rozluźnienie nerwów i pozbycie się nieśmiałości, co pozwoli Ci być prawdziwie sobą. Upewnij się również, że jesteś miły, szczery i okazujesz szacunek drugiej osobie, kto wie, co może się dalej wydarzyć?

Jeśli pierwsza randka była udana, zaplanujcie drugą tak szybko, jak to możliwe. Natomiast jeśli druga osoba nie jest zainteresowana ponownym spotkaniem, nie zniechęcaj się, zawsze lepiej jest być szczerym na tym etapie, zamiast utknąć w serii niechcianych randek. Co więcej, masz przecież wciąż tysiące profili do przejrzenia, Twoja nowa miłość musi być gdzieś wśród nich!

POLECANE PORTALE Tindera w Polsce

 


94/100

OCENA REDAKCJI


 
 


90/100

OCENA REDAKCJI


 
 


75/100

OCENA REDAKCJI


 
 


60/100

OCENA REDAKCJI


 


Tindera w Polsce Chaos w Internecie. Oferty są przytłaczające.

67000
340000
99+